Pawilon Handlowy "Gama" nr 1 - Chełm

Adresa: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 26, 22-100 Chełm, Polen.
Telefon: 519183697.
Webová stránka: chelm.spolem.org.pl
Odbornost: Supermarkt.
Další zajímavé informace: Lieferdienst, Hervorragendes Obst und Gemüse, Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Schneller Einkauf möglich, Akkus/Batterien, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC.
Recenze: Tato firma má 707 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.2/5.

📌 Umístění tohoto Pawilon Handlowy "Gama" nr 1

Pawilon Handlowy

⏰ Otevírací doba tohoto Pawilon Handlowy "Gama" nr 1

  • Dienstag: 06:00–22:00
  • Donnerstag: 06:00–22:00
  • Freitag: 06:00–22:00
  • Mittwoch: 06:00–22:00
  • Montag: 06:00–22:00
  • Samstag: 06:00–22:00
  • Sonntag: Geschlossen

Pawilon Handlowy "Gama" nr 1 se encuentra ubicado en Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 26, 22-100 Chełm, Polen. Este supermercado ofrece una amplia variedad de productos y servicios para satisfacer las necesidades de los clientes locales. Con una media de 4.2/5 según las opiniones de Google My Business, Pawilon Handlowy "Gama" nr 1 se destaca por su personal amable y eficiente, así como su selección de productos de calidad.

Especialidades

Este supermercado es conocido por su odbornost, es decir, supermercado, que ofrece una gran cantidad de productos y opciones para los clientes.

Características

  • Lieferdienst: Pawilon Handlowy "Gama" nr 1 ofrece un servicio de entrega para aquellos que no pueden visitar el lugar físicamente.
  • Hervorragendes Obst und Gemüse: El supermercado es famoso por su excelente selección de frutas y verduras frescas y de alta calidad.
  • Rollstuhlgerechter Eingang y Rollstuhlgerechter Parkplatz: El establecimiento cuenta con un acceso y estacionamiento adaptados para personas con movilidad reducida.
  • Schneller Einkauf möglich: Pawilon Handlowy "Gama" nr 1 permite a los clientes realizar compras rápidas y eficientes gracias a su buena organización.
  • Akkus/Batterien, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC: El supermercado acepta diversas formas de pago, como tarjetas de débito y crédito, así como pagos móviles mediante NFC.

Opiniones

Los clientes han dejado muchas opiniones positivas sobre Pawilon Handlowy "Gama" nr 1. Algunos comentarios incluyen: "Nettes und hilfsbereites Personal, sehr gute Warenauswahl.gute Preisegut sortiert und sauber.TipTop ". Esto demuestra que el supermercado es altamente recomendable para aquellos que buscan una experiencia de compra satisfactoria y una excelente relación calidad-precio.

Resumen

Pawilon Handlowy "Gama" nr 1 es un supermercado popular en Chełm, Polen, conocido por su personal amable y eficiente, así como por su amplia selección de productos y buen precio. Con una excelente accesibilidad y opciones de pago, este supermercado es una excelente opción para los clientes locales y visitantes.

👍 Recenze na toto Pawilon Handlowy "Gama" nr 1

Pawilon Handlowy
Vincent M.
4/5

Nettes und hilfsbereites Personal, sehr gute Warenauswahl.....gute Preise....gut sortiert und sauber.....TipTop !!!!

Pawilon Handlowy
Julia J.
1/5

Wczorajsza sytuacja, która spotkała moją mamę jest na tyle niedorzeczna, że trzeba o tym napisać tutaj, chociaż skargi wyżej także pójdą. Radzę uważać na stoisko z garmażerką, mama kupiła tam wczoraj zepsute pierogi z mięsem, kiedy chciała je zwrócić jedna z pań (rude krótkie włosy) zaczęła wrzeszczeć i obrażać moją mamę, pod nosem gadała sobie, że mama ma więcej tutaj nie robić zakupów. Była na tyle nieuprzejma, opryskliwa i chamska, że mama wyszła ze sklepu w ogromnym szoku. Owa pani również stwierdziła, że mama pierogi odgrzewała, ponieważ poleciała mierzyć ich temperaturę. Przypominam, że na dworze jest ciepło, a w samochodzie tym bardziej i nikt nie odgrzewał pierogów, które po otworzeniu worka śmierdziały na kilometr. Kiedy mama wspomniała, że zaniesie pierogi do sanepidu, pani szybko je zabrała i przyniosła z zaplecza pieniądze za nie. Tacy ludzie nie powinni pracować z innymi ludźmi, jak jesteś kobieto aż tak nieszczęśliwa w życiu to rzuć tą pracę, a nie wyżywasz się na innych ludziach.

Pawilon Handlowy
Małgorzata
1/5

Dramat, na cztery kupione bułki maślane z nadzieniem śliwkowym. Dwie były z truskawką, jedna z jagodami, dziwnej świeżości. A czwarta była z serem rozpadająca się na dwie części którą odrazu wyrzuciłam.
Jedna gwiazdka to i tak za dużo

Pawilon Handlowy
Agnieszka B.
1/5

Jedna z Pań na dziale mięsnym po raz kolejny wydarła się na mnie . Ja poprostu chcialam o cos zapytac .Mozna grzecznie powiedziec ,a nie wydzierac sie Robie zawsze spore zakupy . Więcej tam nie pójdę, jeśli nikt z ta Panią nie zrobi porządku, to nie są czasy PRLU ,ta Pani to taka najwieksza .

Pawilon Handlowy
Kkkk
1/5

Wysokie ceny względem sklepów do okoła a do tego wyjątkowo opryskliwa i humorzasta kierownik, która zachowuje się jak by pracowała tam za karę przelewając swoje frustrację na klientów. Żeby skorzystać z szafki, trzeba zapłacić wyliczone wcześniej pieniądze za klucz który z łaską dają a później ciężko je odebrać, gdyż nikogo już nie ma przy kasie w której zostały lub są obsługiwani inni ludzie. Za to jak nie weźmiesz klucza to możesz spotkać się z niemiłymi uwagami i sugestiami kierownik, jeśli masz przy sobie zakupy z innego sklepu lub cokolwiek. Żenujące jak można traktować stałego klienta i robić sobie taką antyreklamę.

Pawilon Handlowy
piotrek W.
1/5

W dniu 20 grudnia w sklepie zaslabla kobieta obsluga nawet nie zainteresowala sie tym zwrucilem uwage aby po ambulans ktos z personelu zadzwonil to pani za kawy aby wyjrzala i dalej sobie rozmowe prowadzila z kolerzankami czy kim byly dla niej te kobiety dopiero po czasie z wielka laska . Po prostu to co dzis zobaczylem jaki jest tam chamski personel i totalna znieczulica po prostu masakra nie polecam tego sklepu no chyba ze ktos lubi byc po chamsku traktowany

Pawilon Handlowy
Marcin K.
4/5

Czuć stary klimat sklepu, ale to co potrzeba jest na półkach.

Pawilon Handlowy
Kasia B.
3/5

Asortyment produktów oraz wygląd idzie w złym kierunku

Go up