Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki

Adresa: Rynek 31, 32-090 Słomniki, Polska.
Telefon: 690613013.
Webová stránka: facebook.com
Odbornost: Salon fryzjerski.
Další zajímavé informace: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Odpowiednie dla dzieci.
Recenze: Tato firma má 93 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.8/5.

📌 Umístění tohoto Najda Studio salon fryzjerski

Najda Studio salon fryzjerski Rynek 31, 32-090 Słomniki, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Najda Studio salon fryzjerski

  • Poniedziałek: 09:00–19:00
  • Wtorek: 09:00–19:00
  • środa: 09:00–19:00
  • Czwartek: 09:00–19:00
  • Piątek: 09:00–19:00
  • Sobota: 09:00–15:00
  • Niedziela: Zamknięte

Úvod do Najda Studio salon fryzjerski

Najda Studio salon fryzjerski se nachází v Adresa: Rynek 31, 32-090 Słomniki, Polska., a je to perfektní místo pro váš salón fryzýrský. Salon má telefon: 690613013., a můžete jej navštítit také na Webové stránce: facebook.com.

Hlavní služby

-

  • Fryzury
  • Barvy
  • Make-up
  • Štítky
  • Štítky pro děti
  • Štítky pro seniory

Poloha a přístup

Najda Studio salon fryzjerski se nachází v centrální části Słomnik, v blízkosti Říka Krakus. Je to jednoduchný proces, jak se dostat do salonu, protože je umístěn na prostranství s širokým přístupem. Además, je to vhodné pro děti a seniory, protože má toaletu a je v blízkosti parkoviště.

Vynikající vlastnosti

- Wejście dostępne pro osoby na wózkách
- Toaleta
- Odpowiední pro děti
- Super efekt
- Miela a sprawna obsługa
- Szybky termín vizity

Praktické informace

- Adresa: Rynek 31, 32-090 Słomniki, Polska.
- Telefon: 690613013
- Webová stránka: facebook.com
- Otevřeness: [nejasné]
- Odpovědnost: [nejasné]

Pozitivní recenze

Świetne miejsce pierwszy raz odwiedziny a super wrażenie kolega doskonale sobie poradził z strzyżeniem polecam salon
szybki termin wizyty, miła i sprawna obsługa a super efekt polecam
Bardzo miłe zaskoczenie nowy wystrój. Bardzo sympatyczna Pani Właścicielka. Dobra atmosfera. Polecam

👍 Recenze na toto Najda Studio salon fryzjerski

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
Piotr P.
5/5

Świetne miejsce pierwszy raz odwiedziny i super wrażenie kolega doskonale sobie poradził z strzyżeniem polecam salon

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
Kacper
5/5

szybki termin wizyty, miła i sprawna obsługa i super efekt polecam

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
Jarosław K.
5/5

Bardzo miłe zaskoczenie nowy wystrój. Bardzo sympatyczna Pani Właścicielka. Dobra atmosfera. Polecam

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
Franciszek C.
1/5

Słaba obsługa, przez jedną panią zostałem poparzony suszarką ogółem nie polecam.

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
Agnieszka S.
5/5

Miałam przyjemność korzystać z usług tego salonu wielokrotnie i zawsze wychodzę zadowolona. Bardzo miła atmosfera, profesjonale i kulturalne podejście do klienta, ponad to można liczyć na poradę czy to odnośnie doboru fryzury czy poprawienia kondycji włosów. Szeroki wachlarz usług, niewygórowane ceny. Polecam!!!

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
Domka 5.
5/5

Bardzo miła obsługa. Byłam w salonie około rok temu. Z początku efekt nie był taki jakiego oczekiwałam i przyszłam z reklamacją ale Pani fryzjerka wykazała się dużym zrozumieniem i szczerą chęcią poprawy. Mając teraz coraz większą świadomość i wiedzę z zakresu moich włosów muszę uczciwie przyznać, że moja pierwsza negatywna ocena co do pracy wykonanej przez Panią fryzjerkę była niesłuszna, za co przepraszam. Profesjonalizm I bardzo dobre podejście do klienta. Serdecznie polecam 🙂

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
black_orchids
5/5

Polecam! Jedna z Pań uratowała moje włosy po nieudanym strzyżeniu z innego salonu. Na pewno kiedyś tu jeszcze wrócę 😊

Najda Studio salon fryzjerski - Słomniki
Martyna
1/5

Bardzo nie polecam tego miejsca. Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. Byłam w tym salonie umówiona na farbowanie odrostów i doświadczyłam skandalicznego zachowania ze strony fryzjerki. Pani zajmowała się każdym tylko nie mną. Zostawiła mnie przez długi czas na myjce z pochyloną głową do tyłu i zajęła się innym klientem, który przyszedł o wiele później niż ja. Dopóki mu nie zrobiła włosów, ja przez ten cały czas tak sobie tam siedziałam z tą głową, która zresztą nawet nie była umyta. Potem zajęła się inną klientką, oczywiście ja chyba byłam w tamtym momencie niewidzialna. Farbując całe włosy wyszłam po 1,5 godziny, a po zrobieniu tylko samych odrostów wyszłam po ponad 2 godzinach. Już nawet nie będę wspominać o tym jak bardzo boli mnie kark i cała potylica. Byłam już w kilku salonach fryzjerskich, ale jeszcze nigdy w żadnym tak mnie nie potraktowano, skandal i tyle!

Go up